Hakkımızda

NEDEN  HND Hediyelik?

HND Hediyelik, hediyelik eşya sektöründe hizmet veren firmaların ihtiyaçlarına göre seçtikleri ürünleri pratik bir şekilde satın alabileceği, stoklu çalışan. HND  Hediyelik Eşya'nın internet sitesinde 3 adımda, ister bir adet, isterseniz de binlerce ürün sipariş verebilirsiniz.

Stok.Kapasitesi
Sitemizde göreceğiniz ürünlerin stokları haricinde, ana depomuzda daha yüksek adetlerdeki taleplerinize de cevap verebiliyoruz. Bunun anlamı da birçok ürünümüzde sitemizde gördüğünüz ürünler ve bunların dışındaki binlerce ürün ana depomuzda bulunduğudur. Daha yüklü miktarlardaki siparişlerinizde ise direk mail ya da telefon yoluyla bizimle irtibata geçerek adet sayınızı belirtebilirsiniz.

Firma.Güvencesi
HND Hediyelik Türkiye'de bulunan hediyelik eşya firmalarının %30'tan fazlasına hitap eden, sektörünün Tecrube ve birikimi ile tüm türkiye’yi  hediyelik eşya sektöründeki binlerce firmaya yıllardır hizmet vermektedir.  Müşterilerinin görüşlerini her zaman dikkate alan HND Hediyelik, teknolojinin imkanlarından daha fazla yararlanarak müşterilerine en iyi hizmeti götürmeyi kendisine düstur edinmiştir.